• FANTASTYCZNE WIEŚCI Z FRONTU SPORTOWEGO!

• 30.03.2024 21:30
      • W niedzielę 6 marca, najstarsza drużyna Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo wzięła udział w VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dzieci - SKRZAT CUP 2024 w roczniku 2011. Zmagania odbyły się na hali sportowo-widowiskowej w Jezierzycach, gdzie rywalizowało 7 drużyn. Grano systemem "każdy z każdym", czas gry 1x12 minut.
         Po emocjonujących rozgrywkach nasza drużyna reprezentująca Gminę Główczyce zdobyła zaszczytne II miejsce!
        Oto wyniki poszczególnych meczów "Żelek":
        Żelki vs. Jantar Ustka: 1:0
        Żelki vs. Orliki Kończewo: 1:0
        Żelki vs. Żaki Sławno: 2:1
        Żelki vs. Wybrzeże Objazda: 0:0
        Żelki vs. Bruskowo Wielkie: 1:0
        Żelki vs. Karol Pęplino: 0:1
        Drużyna pokazała nie tylko solidność w obronie i skuteczność w ataku, ale także indywidualne umiejętności naszych zawodników zostały docenione.
        Olivier Salomon otrzymał tytuł "Najlepszego bramkarza turnieju", a Jakub Urbański został uznany za "Najlepszego zawodnika w drużynie".
        Skład LUKS "Żelki" Żelkowo:
        Olivier Salomon
        Jakub Urbański
        Eryk Salomon
        Oliwier Pieniak
        Stanisław Ratyński
        Alan Słomski
        Sebastian Graczyk
        Hubert Jarczyński
        Trener:
        Maciej Stolarski
         Duma i radość, które te sukcesy przynoszą, są niewątpliwie zasługą nie tylko zawodników, ale również trenerów Macieja Stolarskiego i Arkadiusza Wasielewskiego.
        Gratulujemy całemu zespołowi i życzymy dalszych sukcesów na boisku!
        Dziękujemy naszym wiernym kibicom-rodzicom, których to wspaniały doping niósł naszych Żelkowych piłkarzy.