• CERTYFIKAT PZPN DLA LUDOWEGO UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO ŻELKI ŻELKOWO - MAŁEGO KLUBU Z WIELKIM SERCEM!

• 20.02.2024 22:33
      • Dzisiejszego popołudnia, podczas zebrania przedstawicieli Pomorskiego Związku Piłki Nożnej z klubami z naszego województwa, mieliśmy niezwykłą przyjemność odebrać Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza nie tylko jakość naszego szkolenia, ale także ogrom pracy, jaki wkładamy w rozwój dzieci i młodzieży.
        Przekazanie certyfikatu na ręce prezesa Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo, Łukasza Stolarskiego, oraz dyrektora sportowego, Sławomira Hliwskiego, było dla nas nie tylko momentem dumy, ale także motywacją do dalszego zaangażowania. Jesteśmy małym klubem z niewielkiej miejscowości, ale nasze serce i duch są ogromne, pełne pasji do ciągłego rozwoju oraz tworzenia najlepszych warunków dla naszych podopiecznych.
        Niezmiernie miło było nam usłyszeć tak wiele ciepłych słów na temat naszej działalności. To dowód, że nasza praca przynosi rezultaty i godnie reprezentujemy Gminę Główczyce. Jako Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki" Żelkowo byliśmy po raz kolejny, jedynym klubem z naszej gminy obecnym na tym ważnym zebraniu.
        Dziękujemy wszystkim którzy obdarzyli nas zaufaniem i na co dzień wspierają naszą działalność. Dzięki Wam możemy kontynuować naszą misję rozwijania pasji piłkarskiej oraz kształtowania charakterów młodych talentów.
        Razem jesteśmy silni, razem tworzymy niezapomniane chwile na boisku i poza nim. Niech ten certyfikat będzie motywacją do jeszcze większych osiągnięć i niech przypomina nam o naszym wspólnym celu - rozwijaniu potencjału naszych dzieci i młodzieży.