• DZIEŃ PEŁEN EMOCJI I UŚMIECHÓW W JUMP2SKY!

• 14.02.2024 10:40
      • Dnia 8 lutego mieliśmy niezwykłą przyjemność wyruszyć w popołudniową eskapadę w ramach ferii zimowych z podopiecznymi Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo!
        Cel naszej wyprawy?
        Park Trampolin Jump2Sky w Bolesławicach!
        To był czas pełen radości, śmiechu i aktywności fizycznej! Nasze Żelki roztańczyły się na trampolinach, wykonując skoki, salta i akrobacje, które sprawiły, że bicia wszystkich serc przyśpieszały z radości. Energia i entuzjazm dzieci były niesamowite! Dodatkowo najmłodsze dzieci miały możliwość skorzystania z Junior Parku, w którym to czekał na nich "małpi gaj" oraz dmuchane atrakcje.
        Nie możemy zapomnieć o naszych niezawodnych opiekunach, którzy sprawili, że nasz wyjazd był nie tylko pełen wrażeń, ale również bezpieczny. Dziękujemy Aleksandrze Zamęckiej, Agnieszce Ornowskiej, Maciejowi Stolarskiemu, Arkadiuszowi Wasielewskiemu oraz Łukaszowi Stolarskiemu za całe serce, jakie włożyliście w opiekę nad dziećmi.
        Szczególne podziękowania kierujemy również do Gminy Główczyce za wsparcie naszego feryjnego wyjazdu. Dzięki Wam mogliśmy zorganizować niezapomniane chwile dla dzieci, pełne śmiechu i radości.
        Nie zapominamy także o Firmie Transportowej Michał Łyczek, która zadbała o bezpieczną podróż wygodnym autokarem.
        Dziś był dzień, który na zawsze pozostanie w naszych sercach. Cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć naszym podopiecznym tyle radości i wrażeń.
        Do kolejnych przygód z Żelkami!