• KOLEJNE ZMAGANIA LIGOWE ŻELKOWEGO JUNIORA E

• 09.10.2023 23:13
      • W sobotę 7 października dzieciaki z naszego zespołu wzięły udział w drugim turnieju piłki nożnej w ramach rundy jesiennej SKO Juniora F1. Zawody odbyły się na boisku w Sycewicach i zgromadziły pięć drużyn: LUKS Żelki Żelkowo, Start Miastko, Sparta Sycewice, Jantar Ustka oraz Gryf Słupsk.
        Warto podkreślić, że w tym turnieju wynik nie miał większego znaczenia. Najważniejsze było uczestnictwo i dobra zabawa. Nasze dzieciaki świetnie się bawiły na boisku, a atmosfera była naprawdę fantastyczna.
        Dziękujemy wszystkim zespołom za wspólne granie. To właśnie takie wydarzenia kształtują pasję do sportu i budują przyjaźnie na boisku.

Skład LUKS "Żelki" Żelkowo:
        Emilia Kuras
        Zuzanna Sienkiewicz
        Lena Zamęcka
        Jakub Sienkiewicz
        Igor Nasiłowski
        Mariusz Barbuto
        Jakub Rusinek
        Trener:
        Arkadiusz Wasielewski

Jesteśmy dumni z naszych małych piłkarzy i piłkarek za ich zaangażowanie i radość z gry. Niezależnie od wyniku, to uczestnictwo w takich wydarzeniach sprawia, że każdy jest zwycięzcą!

Udział w rozgrywkach nie byłby możliwy bez wsparcia:
        Gmina Główczyce
        Usługi Transportowe Michał Łyczek
        Ferroli Poland Sp. z o.o.
        Effect Team Słupsk
        Adrian Kasina Studio Filmowe