• DZIEŃ EUROPEJSKIEGO SPORTU W SZKOLE IM. JANA BRZECHWY W ŻELKOWIE

• 08.10.2023 16:03
      • W piątek 29 września mieliśmy niezwykłą okazję uczcić Europejski Dzień Sportu w naszej Szkole Podstawowejim. Jana Brzechwy w Żelkowie, a uczniowie klas 0-3 włożyli serce i duszę w to wyjątkowe święto aktywności fizycznej!

Tegoroczne hasło Europejskiego Dnia Sportu to "Joy in Sport and Physical Activity" - czyli "Radość ze Sportu i Aktywności Fizycznej", a nasi uczniowie zrozumieli to doskonale! Cały dzień obfitował w uśmiechy, radość i zdrową rywalizację.

Nasze najmłodsze talenty w podziale na grupy, rozpoczęły od solidnej rozgrzewki, aby przygotować swoje ciała do aktywności fizycznej.
        Następnie przyszedł czas na wesołe zajęcia ACTIVE LESSONS PLAN, które stały się hitem dnia! Uczniowie tańczyli, skakali, krzyczeli z radości i przy okazji doskonalili swoje umiejętności. Nie można było oderwać od nich uśmiechniętych twarzy!

W trakcie dnia nie zabrakło też czasu na naukę wartości, jakie niesie ze sobą regularna aktywność fizyczna. Dzieci dowiedziały się, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i kondycję oraz jak sport może przynosić radość i satysfakcję.

Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział i wspólną zabawę. Razem stworzyliśmy niezapomniane wspomnienia i uczyniliśmy naszą szkołę jeszcze bardziej przyjazną miejscem dla zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej! Podkreśliliśmy również po raz kolejny sportowego ducha naszych szkolnych murów.

Radość ze sportu i aktywności fizycznej jest dla nas niezwykle ważna, i jesteśmy przekonani, że dzięki takim wydarzeniom nasze dzieci na zawsze pokochają ruch i zdrowy tryb życia.

#ESSDPoland  #ActiveLessonsPlan #ESSD2023 #BeActive #edukacjawruchu #AKiL