• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SPORTU

• 30.04.2024 14:05
      • 6 kwietnia mieliśmy przyjemność świętować Międzynarodowy Dzień Sportu, a dla naszej społeczności klubowej był to szczególny dzień, pełen aktywności i emocji. Blisko 50 naszych podopiecznych z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Żelki" Żelkowo, wszyscy trenerzy oraz zaangażowani rodzice stanęli wtedy na wysokości zadania, tworząc niezapomnianą atmosferę sportowej rywalizacji.
        Tego dnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w trzech turniejach oraz jednym meczu. Rozpoczęliśmy od turnieju piłki nożnej chłopców w roczniku 2009 i młodsi, kontynuując emocje turniejem piłki nożnej juniorów F1 w ramach Słupskiej Ligi Okręgowej w Linii oraz turniejem piłki nożnej juniorów E1 w ramach tej samej ligi w Miastku. Nie mogło również zabraknąć meczu w ramach Słupskiej Ligi Okręgowej Juniora D1 pomiędzy Chrobrym Charbrowo a naszymi Żelkami z Żelkowa.
        Nasi zawodnicy odbyli w sumie 11 spotkań, co dało im łącznie ponad 280 minut intensywnej gry na boisku. To było wyjątkowo wyczerpujące, ale zarazem satysfakcjonujące wyzwanie dla naszej społeczności klubowej. Dzięki solidnej organizacji, sprawnemu zarządzaniu logistycznemu oraz zaangażowaniu wszystkich uczestników, dzień ten zakończyliśmy z zadowalającym wynikiem.
        Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że 6 kwietnia był nie tylko dniem sportu, ale także dniem pełnym pozytywnych emocji i niezapomnianych wspomnień dla naszego klubu z Żelkowa. Już nie możemy się doczekać kolejnych sportowych wyzwań i emocji, jakie przyniesie przyszłość!
        Podziękowania kierujemy również do Władz Gminy Główczyce za wspieranie naszej sportowej działalności na rzecz dzieci i młodzieży.